csen

Dýmejte se mnou ;-)

řemeslné dýmky nejen na míru, vyrobené s láskou k nadýmání

Moje dýmky

Mé jméno je Petr Novák, jsem na tomto světě půl století. Do doby nedávné jsem se živil jako grafik a IT specialista. Úspěšných 21 let v oboru bylo zdemolováno lockdowny během éry covidu, byl jsem nucen ukončit činnost a postaven do volby, co dále… Jelikož již nějakých 20 let holduji dýmkařskému potěšení a obdivuji práci zdejších pipemakerů, z nichž některé mohu řadit mezi blízké přátele, rozhodl jsem se s pomocí kamaráda postavit dílnu a snažím se navázat na mou spotřební slabost výrobou nástrojů k této určených – dýmek. Již po prvních krocích jsem propadl kráse tohoto řemesla a hodlám v něm nadále pokračovat, doufajíc, že svými výtvory obohatím sbírky kolegů v dýmu k jejich naprosté spokojenosti.

Blog

2023-12-23

Co se nestihlo dostat na e-shop

Vzhledem k tomu, že jsem aktivní na sociálních sítích (facebook, Instagram), nestihlo se několik desítek dýmek dostat na eshop a putovaly po publikování ihned k majiteli. Kompletní produkci najdete na mých profilech zde: https://www.instagram.com/petr_novak_pipes/ a https://www.facebook.com/petrnovakpipes.cz/ .

2023-12-21

Klubové dýmky

Bylo mi potěšením vyrobit 17 ks dýmek pro Poezii v dýmu, jednalo se o 4 druhy, hladké žluté s černým kontrastem a pískované ve hnědo černé kombinaci s hladkým / pískovaným povrchem. Jednalo se o lovaty s předkopnutou hlavičkou.

2023-04-08

Velikonoční nosewarm pokery

Velikonoční dílna a tři sestry. Malý poker (nosewarmer alias ohřívač rypáčku :) ) je pro mě osobně synonymem praktičnosti. Kotlík na hodinu a čvrt, lehoučký, subtilní, bez problémú udržitelný v ústech a dá se hezky odložit během práce. Jelikož jsem doma sám, skončil jsem samozřejmě na dílně a řekl si, že jentak pro radost z práce vyrobím tři podobné kousky s různými povrchovými úpravami: rustik, písek a hladká.

Created 2023 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.

Tyto webové stránky používají nezbytná cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím klikněte na tlačítko "SOUHLASÍM" niže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme najdete na stránce Zpracování osobních údajů.